KADRA


 

 

Wyświetlono rezultaty 1-6 z 6.
Telefon: 603 770 602
Kategoria: B,

Właścicielka ośrodka. Pedagog z ogromnym doświadczeniem, instruktor z pasją. Zna wszystkie tajniki skutecznego przekazywania wiedzy i umiejętności. Profesjonalistka. Kursanci cenią jej ogromne kompetencje i wysoką kulturę osobistą. Solidnie przygotowuje do egzaminu.
Uprawnienia instruktora od 1992 r.

Telefon: 663 025 027
Kategoria: B,

Instruktor z wykształceniem pedagogicznym, które świetnie wykorzystuje skutecznie przekazując wiedzę i kompetencje przyszłym kierowcom. Potrafi dotrzeć do każdego kursanta. W pracy jest cierpliwy i opanowany, ale wymagający. Nauka z nim przebiega w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.
Uprawnienia instruktora od 2012 r.

Telefon: 502 377 861
Kategoria: A, B, C, D,

Właściciel ośrodka, instruktor z największym doświadczeniem i z ogromnym poczuciem humoru. Choć bywa wybuchowy i krzykliwy, a swoją postawą budzi respekt, kursanci chętnie wybierają go i szkolą się pod jego opieką. Zapewne dlatego, że nie mają większych problemów ze zdaniem egzaminu.
Uprawnienia instruktora od 1986 r.

Telefon: 505 450 706
Kategoria: B,

Instruktor z powołaniem, wkłada serce w to, co robi. Praca jest dla niego pasją. Bardzo sympatyczny, cierpliwy, oaza spokoju. Przygotowanie pedagogiczne pomaga mu w nawiązaniu dobrego kontaktu z każdym kursantem, dzięki czemu szybko opanowują oni trudną sztukę kierowania pojazdem.
Uprawnienia instruktora od 2002 r.

Telefon: 603 713 147
Kategoria: A, B, A1, C, D, B+E, C+E,

Instruktor niezwykle cierpliwy i spokojny. Kursanci cenią jego bezpośredniość, brak dystansu. Chętnie jeżdżą z nim młodzi ludzie, z którymi szybko nawiązuje kontakt. Bycie instruktorem jest dla niego odskocznią od codziennej pracy, dlatego nie traktuje tego zajęcia jako obowiązku. Doskonale przekazuje wiedzę i doświadczenie.
Uprawnienia instruktora od 2008 r.

Telefon: 48 375 64 33


Pracuje w OSK „Biedrowscy” od 15 lat. Zazwyczaj to najpierw do pani Ani trafiają osoby zainteresowane kursem na prawo jazdy i bardzo dobrze, bo zna ona szkołę od podszewki, do tego chętnie służy pomocą. Jest osobą punktualną, sumienną i uśmiechniętą. Zawsze cierpliwie tłumaczy, jak należy wypełnić wszelkie dokumenty. Podobnie, jak pracujący w szkole instruktorzy, świetnie zna przepisy ruchu drogowego i nie raz się zdarzyło, że pomagała kursantom w nauce testów.

Zapisz się

BIURO OSK
Radzice Duże 126
26-340 Drzewica
Tel/fax.: 48 375 6433
FACEBOOK